Bodegas Santiago Ruiz

Zažijte vášeň Santiaga Ruize, kde se tradice snoubí s inovací. Od roku 1984 se zakladatel, známý jako otec Albariña, věnuje výrobě kvalitních vín z nejreprezentativnějších hroznů svého regionu. Každý ročník je vyroben s citem a snaží se zachytit jeho podstatu, kterou rádi nazývají „Duch Santiaga Ruize“.

Toto malé, jedinečné historické rodinné vinařství v budově ze 17. století, s omezenou výrobou se s péčí věnuje výrobě jedinečných vín, která zachovávají autenticitu idylické enklávy, kterou je čistá Galicie.

Jestli něco definuje rodinu Ruizů, je to jejich vášeň pro víno. Odkaz zděděný po rodinné dynastii, který sahá až k Rosině pradědečkovi Ángelovi, který vyráběl víno na konci 19. století. Tradice, kterou její otec profesionalizoval, když v 80. letech po odchodu do důchodu založil malé vinařství vedle rodinného domu v San Miguel de Tabagón, O Rosal.V současnosti pokračuje v odkazu dcera Rosa Ruiz.

Don Santiago
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Vína svět 2023 + pečeť
Tip
Santiago Ruiz Rosal
Skladem (>12 ks)
458 Kč

Světle slámově žlutá se zelenkavými odlesky. Ve vůni je intenzivní, svěží a komplexní, kombinuje tóny bílého ovoce (jablko, hruška, vodní hruška, pudinkové jablko), citrusových...

Kód: 7312