BUBLINY Z VALDOBBIADENE

Nově nám do rodiny Prosecco přibylo vinařství Casa Vinicola Guizzo :-) po cestách krajem DOCG Prosecca, jsme kousek od malebné obce Valdobbiano narazili na velmi lahodné bubliny. Bubliny zachutnala, slovo dalo slovo a tak se vybrala dvě šumivá vína z vinařství Guizzo.

Casa Vinicola Guizzo je rodinná firma, která již téměř sto let pěstuje vinnou révu a s vášní vyrábí vysoce kvalitní Valdobbiadene Prosecca. Používají se pouze ručně sbírané hrozny z kopců Valdobbiadene, které se následně zpracovávají.

Společnost byla založena v roce 1925 dědečkem Angelem ve zvlněných kopcích Valdobbiadene a se stejnou vášní a tradicí pokračuje rodina Guizzo i v současnosti. Dnes, stejně jako tehdy, pracuje na udržení vysoké úrovně kvality neustálým zlepšováním produktů. Z tohoto důvodu se v Casa Vinicola Guizzo snoubí úcta k tradici s využitím nejmodernějších výrobních technologií. To vše nám dává jistotu, že vám může nabídnout vína zaručené kvality. To vše pro jistotu vysoké kvality vín, uzavřených v elegantní láhvi, která se vyznačuje značkou Guizzo. Vína Casa Vinicola Guizzo jsou oceňována v Itálii i v zahraničí.

Guizzo 3

 https://www.vino-kamelot.cz/casa-vinicola-guizzo/